| Apostu_Alexandru_1995 a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un film horror cu adolescenti,era ziua de halloween, un grup se duc intr-o cladire bantuita(daca nu ma insel era spital) aveti vreo idee cum se numea filmul? stiu ca incepea cu o fata catreia i face o farsa prietenul ei

Răspuns Câştigător
| YourDreamSweetLove a răspuns:

Grave encounters 1 si 2 happy FUNDA

| Apostu_Alexandru_1995 explică (pentru YourDreamSweetLove):

Nu asta e straight face dar ai funda ca imi place filmul asta laughing

| YourDreamSweetLove a răspuns (pentru Apostu_Alexandru_1995):

Eu cand l-am vazut a fost bestial pentru mine....astept partea 3 happy