| Andreiutzu_Andrei_1998 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp in luna ianuarie un film frumos pe cinemaraton, mai mulți copii care dormeau intr-o cladire. Ei se cunoșteau cu unu care le lua mereu apararea. Daca stie cineva va rog sa-mi zica.Erau masini din alea vechi cum era pe timpuri

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caută-l aici, fiindcă in mod sigur il vei gasi, daca (re)vezi afișul filmului. Si dacă ai răbdare să îl cauți:
http://www.cinemagia.ro/liste/filme-romanesti-2001-2050-8807/