| B3HRUZ a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film din care imi mai aduc aminte doar cateva secvente si as dori sa-l revad dar nu stiu cum se numeste, pot spune doar ca era vorba de un politist care s`a infiltrat intr-un grup de soferi care faceau curse intre ei, va rog, ajutati`ma!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Destul de vag...Autobahnraser-Autostrada exceselor? Vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=cDjqUiM-RZw

2 răspunsuri:
| B3HRUZ explică:

Nu, nici unul...este vorba despre un alt film! Astept raspunsuri!

| sadlifetobe3 a răspuns:

Corky nataraul clanului? sau corki romano?