| bianca2hadid a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film thriller/psihologic cu un cuplu care da cu masina peste un baiat. Intre timp vine cineva sa ii ajute sa isi repare masina, iar cand fata ajunge acasa la acel cineva care s-a oferit sa le repare masina, afla ca e tatal baiatului peste care au dat.
Parintii baiatului sunt ingrijorati ca baiatul nu mai ajunge acasa, iar fata pleaca cat mai repede. Tatal baiatului isi da seama ca e ceva suspect la mijloc.
Stiu ca barbatul care a dat peste baiatul respectiv povestea asta, si la final, cand a continuat sa povesteasca tot ce s-a intamplat avocatei, s-a intamplat ca avocata era de fapt mama baiatului mort.
Stiti filmul cumva?
DAU FUNDA
VA ROG

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te referi la Reservation Road (2007)?
https://www.cinemagia.ro/filme/reservation-road-19840/