| tzuria79 a întrebat:

Am vazut acum mai multi ani o emisiune despre detox, cred ca pe ZoneReality. Erau mai multe persoane cu probleme de sanatate care mergeau la ceva centre spa, ori aproape de munte sau aproape de mare. Parca ii ducea in mai multe locuri din lume ca sa le trateze boala respectiva. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Eu ma uitam acum cativa ani la Spa of Embarrasing IIlnesses. C red ca asta era...Verifica pe Youtube. Imi placea tare mult si nu ratam nici un episod.

| tzuria79 explică (pentru HazelEyes77):

Multumesc foarte mult. Nu vrei sa stii cat am cautat-o!

| HazelEyes77 a răspuns (pentru tzuria79):

Ma bucur ca ti am fost de folos. Si eu ma uitam cu placere la ea, unele episoade le gasesti pe Youtube daca vrei sa le revezi. Interesanta abordarea holistica de vindecare a corpului si mintii.