| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Am vazut de curand Deadpool pentru ca mi-a placut ce am vazut in X-Men Origini: Wolverine, dar am ramas dezamagit. Cum sa prezinti un personaj intr-un film, apoi sa-i schimbi povestea? As spune ca nu le-a pasat prea mult, dar cred ca e mai grav, cred ca ei nu mai stiu ce au facut inainte sau ce s-a facut inainte...

2 răspunsuri:
| oykoj98 a răspuns:

Nu e asta, doar ca in filmul X-MEN The Days of Future Past, Wolverine se întoarce in timp si schimba ordinea cronologica a întâmplărilor ( nimic din X-Men Origine Wolverine nu se mai întâmpla si nici restul filmelor mai vechi de 2011 ). Noile filme ( Deadpool, Logan, X-MEN Apocalipse ) se întâmpla in noua ordine cronologica unde unele personaje nici nu s-au mai născut. O sa îți trimit ceva care o sa te ajute sa înțelegi mai bine lucrurile astea ori in seara asta ori mâine, pentru ca il am pe calculator iar acum scriu de pe tableta. Fundița?

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

In primul rand toata lumea stie ca wolverine origini a fost un **** si mai sunt foarte multi oameni care au aceeasi parere si nu vreau sa enumar numarul de motive, in al doilea rand deadpool nu e cum l ai vazut in filmul acela filmele sunt bazate pe benziile desenate americane pot sa te asigur ca personajul popular pentru cat de amuzant si prost in acelasi timp nu avea nici macar gura... poti sa citesti comicsurile si o sa vezi povestea originala al lui deadpool.el este placut pentru felul in care vorbeste glumeste and all that g9od *** nu cred ca preferai sa vezi in filmul deadpool un tip fara amuzament fara gura care nu are nici un pic de personalitate.