| Andreeaabcdef a întrebat:

Am vazut mai demult un film de groaza si nu mai stiu cum se numeste, poate ma ajutati... Nu il mai tin minte pe tot dar tin minte unele parti din el, era vorba despre un cuplu care erau intr-o excursie, parca, si i.au rapit o familie de nebunii care nu puteau sa aiba copii, si tot incercau sa faca si cand copilul murea inainte sa il nasca il lua si il punea intr-un borcan si asa aveau nu stiu cati copilasi foarte foarte mici in borcane, si dupa ce i.au rapit pe cei doi ii puneau sa faca un copil ca sa il ia ei si dupa ce il faceau trebuia sa ii omoare, cam asta tin minte din film...

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da... se numește „Timber Falls" - Vacanță mortală (2007) cu Brianna Brown.
http://www.youtube.com/watch?v=xo70gmH2wjg
Numai bine!

3 răspunsuri:
| KinokoஐKee a răspuns:

Imi aduc minte de acest film dintr-un trailler! Desi era foarte ciudat! Asa ca nu m-am uitata la el.
Parca era "Timber Falls" sau "Tumber Falls".Nu mai stiu, dar in orice caz, un film ...brrrr ma trec fiorii!

| Yasmyn07 a răspuns:

Wow ce fil.straight faceNu stiu despre ce film este vorba dar ciudat in orice caz.:-s