| MrsAllAmerican a întrebat:

Am vazut mai demult un film despre o femeie careia ii moare sotul. Imi aduc aminte ca sotul ei era in masina si a dat trenul sau un camion peste el sau ceva de genul. Stiu ca femeia era balerina si ca avea o fetita. Si pana la urma moartea sotului ei a fost inscenata chiar de fratele sotului ei. Si imi aduc aminte o faza ca era o balerina rivalacare ii facuse chestii naspa, iar tipa principala ii pune niste lame in opincute, si cand aia se ridica pe poante, ii intra lama in picioare si se umple de sange. Cam atat... Stiti cumva cum se cheama sau macar ce actori jucau?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Black Swan (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/black-swan-44020/

2 răspunsuri:
| Tig22 a răspuns:

Hei, stiu ca Natalie Portman are un film in genul acesta, 'Lebada Neagra', parca...

| Lefter_Ioan_1995 a răspuns:

Cred ca e vorba de Black Swan cu Natalie Portman.