| Sergiu23 a întrebat:

Am vazut mai demult un film horror in care era vorba despre o familie(sot+sotie) care de curand sa-u mutat intr-o casa noua. Ei aveau si o pisica care intr-o zi a fost omorata din greseala de sotul femeii cu masina(asa parca era) si femeia a dat vina pe vecinul lor despre care se spunea ca si-ar fi omorat nevasta, pentru ca nimeni nu stia nimic de ea.

In una din fazele din film femeia viseaza ca a intrat cineva in casa si uitandu-se pe perete unul din tablouri era miscat, iar cand s-a trezit acel tablou chiar era miscat.

Pe la sfarsitul filmului este ajutata de cineva(nu mai stiu sigur de cine) care i-a spus ca in casa ei se afla un demon(numele demonului e si numele filmului), la finalul filmului dandu-si seama ca demonul a fost trimis chiar de propria ei sora.

Mai multe detalii nu prea stiu pentru ca am vazut filmul cand eram mai mic
Daca stie cineva despre ce film e vorba chiar il rog sa imi aduca amintebig grinbig grin

Thx!

1 răspuns:
| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Tin minte filmul. L-am cautat si eu intr-o zi dar nu am dat de elsad. Am cautat cuvintele cheie pe toate site-urile de filme dar degeaba...niciun rezultat! sad
Sa ai o zi frumoasa!