| BruneTTe a întrebat:

Am vazut mai demult un film in care era vorba de o femeie careia i-a fost furata identitatea, ii furasera datele personale cu ajutorul internetului... ma rog, nu mai stiu cum era si nici nu prea pot explica. Nu-mi trebuie numele filmului dar as vrea sa-mi recomandati, daca stiti, filme de genul. Sa fie thriller, drama. Deci nu comedii big grin Mersi!

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Acel film era cu Sandra Bullock, mai exact acesta http://www.cinemagia.ro/filme/the-net-reteaua-3962/

Eu iti recomand seria Saw(de la 1 la 7), The Crypt...

| Alexxutsa a răspuns:

Eu ti-as recomda un fil de groaza : Grudge. Ia toate cele trei parti. Sa nu te uiti singura. E foarte inspaimantator. happy