| Angelsareclosetoyou a întrebat:

Am vazut mai demult un film pe TV1000, era cu o vrajitoare pe nume Morgone care avea un fiu, un bebelus mic cu puteri surprinzatoare numit Arthur si a ramas cu el insarcinata dupa ce s-a uitat intr-un tablou unde era desenat barbatul ei ideal de cand era mica, iar ea l-a intalnit pe Michael, un barbat de care vroia sa se foloseasca deoarece era singurul cu care se putea "unii" ca fiul ei sa aiba toata puterea necesara, ceva de genul, dar la final dupa ce l-au invins pe cel rau si ea nu a murit, s-a trezit din nu stiu ce lume parca, cei doi erau super indragostiti si s-au decis sa fie impreuna pe veci, iar filmul era in limba franceza, Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| rgx a răspuns:

Poate il gasesti aici http://www.cinemagia.ro/filme-fantastice/frantuzesti/an,asc/

1 răspuns: