| AlexandruTimu a întrebat:

Am vazut recent filmul "The platform". Filmul este genial si imi place foarte mult acest gen de filme, dar nu mai stiu alte tipuri de filme. As prefera sa fie gen psihologic, care sa te tina in suspans tot filmul.
Recomandari?

Răspuns Câştigător
| Antonia_Mocanu_1995 a răspuns:

Incearca "The Mentalist" serial

3 răspunsuri:
| AlexandruTimu explică (pentru JicaContra):

Tocmai de aia am intrebat pe TPU. Nu stiu daca stii, dar e pe google. Daca voi cauta pe google, imi va da multe, dar nu toate sunt bune. De aia intreb pe altii.

| JicaContra a răspuns (pentru AlexandruTimu):

Oke, presupui ca sunt multi aici care au vazut serialul ala, le-a placut, si au vazut si alte seriale, asemanatoare si bune si iti si raspund

eu personal, cred ca presupui cam multe, daaaaaaaar, speranta moare ultima tongue