| allyky a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp in urma si nu mai stiu cum se numeste. ma ajutati? era vorba despre o fiica de presetinte care vroia sa se duca la praga la o sarbatoare. si tatal ei nu ii dadea voie si a angasat un agent sa o urmareasca si sa mearga cu ea. dar ea nu stia credea ca lui ii place de ea. si va rog daca mai stiti filme asemanatoare cu fiice de presetinti sau ceva de genu. mersi.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Chasing Liberty(2004),cu Mandy Moore, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=Uw4FnRZ7LhQ

1 răspuns:
| FartsMaker a răspuns:

Fica Presedintelui sunt sigur l-am vazut si eu