| Qusifor23 a întrebat:

Am vazut un film acum ceva vreme dar am uitat cum se numeste... Era vorba despre apocalipsa si un baiat s`a nascut dupa ce totul s`a dus, nu stia ce este aia mare, cer albastru, copaci versi, tigari, tacamuri si umbla cu tatal sau peste tot ca sa supravietuiasca, la sfarsit tatal a marit si copilul a fost adoptat de catre o alta familie

Aveti idee cum se numeste filmul? M`ai Multe Detalii Nu Prea Stiu straight face

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0898367/
asta cumva?

1 răspuns:
| Qusifor23 explică:

Dadadada