| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film cu Dolph Lundgren, cauta o fata sau asa ceva si pe urmele lui erau niste oameni si el s-a ascuns intr-o casa la o familie, stiu ca Dolph Lundgren era cu mai multi, si dupa ce au plecat din casa au venit oamenii aia si i.au amenintat ca ii omoara daca nu le zice unde au plecat. Cum se numeste?

6 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Asta tine de tine si de ce alegere faci, cand crezi ca e momentul atunci il inbratisezi(parerea mea NU la despartire).

| dreamgirl94 a răspuns (pentru daassh):

Ce puii mei de legatura are ce ai zis tu cu intrebarea?laughing)

| olivert1310 a răspuns (pentru dreamgirl94):

Raspunsul lui daassh este prea tare laughing))
"cum pornesc televizorul?
-Pai daca pui sare, este mai bun"
Nu inteleg cui voia el sa-i raspunda

| dreamgirl94 a răspuns (pentru olivert1310):

rolling on the floorbuna astalaughing)

| daassh a răspuns (pentru dreamgirl94):

"Saracul" dash nu era pe subiect, nu stiu ce am facut de am raspuns asa rau, probabil am ales alta intrebare sau eram obosit cand am raspuns.

| dreamgirl94 a răspuns (pentru daassh):

laughing) dap daptongue