| seb9191 a întrebat:

Am văzut un film de curând, în care 1 prieten se duce la un prieten în vizita și sunt sunați încontinuu de un tip misterios care le zice toate datele personale, unde stau etc... VA ROG

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Don't Hang Up este filmul pe care îl căutai. În el joacă 2 actori super talentați ( Gregg si Garrett). În fine... toti sunt mișto dar ei sunt pe primul loc laughing în film este vorba despre internet. Tipii erau online de dimineata pana seara si făceam acele vloguri si practic "dădeau tot din casa". Oricine știa ce fac si cand fac. E gen un semnal de alarmă pentru copiii din zilele astea.

2 răspunsuri:
| seb9191 explică:

Nu m-am putut exprima altcumva laughing

| Stoicescu_Andreea_1995_a5Nf a răspuns:

Se numește Don't Hang Up, cred