| DoarCipone a întrebat:

Am vazut un film horror dar am uitat cum se numeste. un grup de tineri pleaca in excursie si se rastoarna cu masina din cauza unui tir.

Răspuns Câştigător
| Belli a răspuns:

Patru prieteni porniti într-o aventură cu masina prin Australia sunt spulberati de pe drum de un camion masiv cu trei remorci. Scapati teferi din accident dar avand masina de teren distrusa şi vanzad ca vehiculul a oprit, prietenii pleca în marş pentru a se certa cu conducătorul auto. Dar nu este nimeni de gasit. Dintr-o data, tacerea este intreruptă de sunetul unor focuri de armă. O persoana straina tipa si fuge inspre ei. Sunt martori la o crima? Nu mai e timp să discute. Pentru a scapa, tinerii pun stapanire pe camion. Orasul următor este la numai trei ore de mers. Dar vor ajunge ei acolo? Ceea ce au descoperit în interiorul remorcii vehiculului se dovedeşte mai înspăimântător decât orice altceva, pe acel drum pustiu.

Daca asta este se numeste Road Kill!

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Buna! Este vorba de Final Destination 2 (2003). Vezi trailerul http://www.imdb.com/video/screenplay/vi799277337/

| DeXxa a răspuns:

The Butterfly Effect 2?

| DoarCipone explică:

Ms mult