| roby223 a întrebat:

American Horror Story ii serial sau film?
Daca e serial cate sezoane are

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Serial. 6 sezoane, al 7-lea apare prin toamna. E ok serialul, primele sezoane sunt faine dupa care mie nu mi-au mai placut asa de mult, dar voi continua sa ma uit.

2 răspunsuri:
| RoxB a răspuns:

Este un fel de serial tip antologie - fiecare sezon are alta poveste si alte personaje, actiunea are loc in alt oras, tonul este diferit. Vei observa mici legaturi intre sezoane daca intri in fandom, dar in mare parte nu au legatura unul cu altul, le poti vedea in orice ordine vrei. Actorii sunt in mare parte aceeasi, insa interpreteaza personaje diferite, in lumi diferite.

| roby223 explică (pentru RoxB):

Merci pentru raspuns. Iti dadeam funda tie dar ai raspuns cam prea tarziu.