| RoseRosee a întrebat:

Anca si Vlad din Pariu cu viata se vor impaca?

Răspuns Câştigător
| Crisan_Tonia_1997 a răspuns:

Da, desigur, se v`or impaca, pentru ca ei doi se iubesc enorm. Anca sufera foarte mult in lipsa lui, la fel si Vlad. El se simte vinovat datorita intamplarii cu Doris. Dar oricum, o sa se impace. Din cate am citit pe net, Vlad ii v-a canta Ancai " sa nu`mi iei niciodata dragostea " si asta e atat de duuulce :X:X Sa speram ca asa va fi.
Pe mine insa ma mai ingrijoreaza faptul ca dupa absolvire, cei din clasa a 12 - a vor pleca la facultate. Si Vlad o sa plece, iar anca o sa ramana in liceu. Si asta ma cam sperie putin Dar cine stie Mereu am fost surprinsi placut de acest serial

4 răspunsuri:
| misuh a răspuns:

Dacă episodul nu a apărut, de ce crezi ca noi știm?

| R3670560 a răspuns:

Speram ca da

| Palii_Rosana_Anamaria_1978 a răspuns:

Lui anca si lui Vlad se protonvesc

| von_Bismarck_Kiity_1997 a răspuns:

Da se vor impaca stiu din surse sigure