| antonia2111 a întrebat:

Andrei si ioana se vor impaca? ce se va intampla cu vlad si anca?
ce se va intampla cu andrei? din pariu cu viata

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Sigur se vor impaca toti chiar daca exista toate discutiile acestea intre ei! Andrei cred ca va fi intr-o incurcatura dar sigur va reusi cumva sa scape!
Funda?

3 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Eu cred ca Andrei si Ioana se vor impaca dar `in ultimul episod (cel din 28 mai) deoarece am citit un articol ca ei sunt la balul de absolvire iar ioana e suparata inca pe andrei, dar acesta incearca sa ajunga la inima iubitei lu si cred ca va reusi.Cat despre Vlad si anca cred ca se vor impaca si ei deoarece se va afla adevaruliar anca il va ierta pe Vlad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Andrei si Ioana nu se vor impaca. Ioana va fi cu Liviu.
Iar Anca se impaca cu Vlad.
Poftim: http://www.google.com/......tp?/imgres
dupa cum vezi in poza asta, Vlad si Anca sunt impreuna. (http://www.google.com/......tp?/imgres Mai gasesti si alte poze cu ei de la balul de absolvire in ultimul episod din sezonul 2.

| anutza6117 a răspuns:

Eu cred ca andrei si ioana se vor impaca, la fel si Vlad si anca