| GabrielaS13 a întrebat:

Are cineva un model de cerere de restituire a biletului cumparat online la Cinema City?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Trebuie sa-i suni si sa vorbesti cu ei!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce ai avea nevoie de un model?! Îi contactezi telefonic, iar dacă nu, le poți scrie două-trei rânduri. Trebuie să menționezi în scris, aceleași date pe care le-ai introdus și la solicitarea biletului online (nume/prenume, email, telefon, solicitarea și motivul pentru care dorești să restitui biletul, le mulțumești anticipat și atât).
E simplu, hai că te descurci, că doar nu-i examen la care să primești notă sau calificativ!
http://www.cinemacity.ro/locatii