| gogumilogu a întrebat:

As dori sa imi recomandati un serial/e gen prison break, breaking bad,dexter, lost.In care protagonistii sa trebuie sa faca fata unor situatii dificile(nu banale).Sau un serial care v-a fascinat pe voi cel mai mult...
(am vazut :house MD,chuck,spartacus,Game of Thrones, si cele de sus)

Răspuns Câştigător
| maverick0102 a răspuns:

The Walking Dead este un serial foarte bun.Chiar daca e SF se bazeasa mai mult pe caracterele personajelor.
Person of interest este probabil revelatia anului 2011 si il are ca protagonist pe Ben din Lost.
BAFTA!

3 răspunsuri:
| forzasteaua a răspuns:

Hmm...incearca Chuck.Destul de interesantwinking ia'l de la inceputuri ca sa intelegi ceva.Dar crede-ma ca NU poti egala cu nimic Dexterlaughing ar mai fi Supernatural.

| gogumilogu explică (pentru forzasteaua):

Dupa cum am scris, am vazut chuck si e un serial bun.

| Emil_Andrey_1997 a răspuns:

Incearca SAW e super tare