| BoOoMbOnik a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie ce alte seriale mai stiti cu vampiri, varcolaci in afara de : True Blood, The Vampire Diaries, Teen Wolf, The Originals ( pe acestea le-am vazut )

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, Bitten (2013),Dracula (2013),Lost Girl, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, The Strain

5 răspunsuri:
| BoOoMbOnik explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| p5ych0 a răspuns:

Lost Girl.

| Paul1126 a răspuns:

Un alt serial frumos ar fi Supernatural

| Ioana_Sabina_1990 a răspuns:

Teen Wolf

| BoOoMbOnik explică (pentru Ioana_Sabina_1990):

Mai citeste odata intrebarea, te rog. Am enumerat cateva seriale pe care le-am vazut printre care si cel scris de tine. Am zis FARA acelea enumerate de mine.