| DAC a întrebat:

As vrea sa incep un serial, tocmai ce am terminat Prison Break si nu stiu ce sa aleg.
Mi-ar fi placut sa fie terminat... am inceput destul de multe la care inca se mai lucreaza si ma streseaza sa astept dupa ele.
Mersi!

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

O foarte mica asemanare gasesti in:
Home Land,
24,
PB,
Oz,
Small Ville,
Entourage,
Sampat Nayak, (aduce cel mai mult cu Prison Break)
Escape from Alcatraz,
The Last Castle,
The Great Escape,
Shaw-Shank redemption.

| michelia a răspuns:

Oz, daca nu l-ai vazut. E oarecum acelasi gen, dar cu multe povesti de sine statoare.
Pentru mine este peste Prison Break.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Game of Thrones, Vikings, Orphan Black, The Walking Dead si Justified

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat American Horror Story

| Stoenescu_Simona_1993 a răspuns:

Uita-te la The client list, Once upon a time, sunt perfecte, am terminat prison break in 2 saptamanilaughing

| PaulCozma a răspuns:

Incearca "Lost"

| Neya a răspuns:

Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, Teen Wolf, Fringe, The walking dead, ai de unde alegehappy Funda?:*