| CdeMetal a întrebat:

As vrea sa ma apuc de anime, ceva bun de inceput?

12 răspunsuri:
| MajinVegeta a răspuns:

Dragon ball Z, Sword art online, Little Busters, Sanka Rea, YU GI OH, Shaman King ( unele le gasesti si pe Youtube, iar ultimu il gasesti chair si in romana).winking

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Full metal alchimist

| viata0delash a răspuns:

Death Note, Sword art online, Bleach, Naruto(daca ai prea mult timp)

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Ooooo, uite: akame ga kill; owari no seraph; shingeki no kyojin; tokyo ghoul; claymore

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Le gasesti pe AnimeG, Anime4fun, AnimeRoSub si mai sunt si alte site-uri

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Aici gasesti toate anime-urile pe genuri https://myanimelist.net/anime.php

| IamTheDevil a răspuns:

Death Note

| MDcreator87 a răspuns:

Naruto, Nana, Attack on Titan, Ao No Exorcist, Hell Girll, Diabolik Lovers, Danganronpa, Another, Netsuzo TRap, Kakegurui, Sword Art Online, Kuzu no Honkai, Bloodivores, Mirai Nikki.
ai aici si un site pe care ti-l recomand ca sa uramaresti animeuri: https://deseneanime.ro

| viata0delash a răspuns (pentru MDcreator87):

De la toate astea mi-a venit pofta din nou sa ma uit la sword art online. Ador acest anime

| Ackmazlale_Marian_2000 a răspuns:

In primul rand ce genuri ai vrea? uite mie de exemplu mi au placut urmatoarele extrem de mult : one punch man, attak on titan si high school dxd. astea ar fi preferatele mele acum depinde de tine ce fel de genuri iti plac rolling on the floor

| viata0delash a răspuns (pentru Ackmazlale_Marian_2000):

Pentru High school ar fi o varianta buna pentru primul anime; DDD