| MyLovee a întrebat:

As vrea sa ma uit la seriale dinacestea precum the vampire diares, true blood, teen wolf, etc. Pe scurt vreau seriale cu vampiri varcolaci? Cat mai multe propuneri.Multumesc...

Răspuns Câştigător
| renee14 a răspuns:

Being human,blood ties, twilight saga(nu e serial, e o serie de filme cu vampiri si varcolaci)

1 răspuns:
| Puffy23lvSoparla a răspuns:

Uita-te la Vampire Diaries, unora le place.Mie nu mi-a placut prea mult pentru. ca nnu era la fel ca in carte.In schimb iti recomand sa citesti cartile Jurnalele Vampirilor, sunt super!