| onuticuta200312 a întrebat:

As vrea sa urmaresc serialul Urzeala Tronurilor! Merita? Despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
cred ca e printre cele mai bune seriale la momentul actual. Are multa intriga si o poveste foarte bine delimitata. Chiar merita sa te uiti.
Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da merita.Actiune e foarte complexa, sunt mai multe fire narative.Ar fi greu sa iti explic, mai bine cauti pe wikipedia sau vezi primele 2-3 episoade si vezi daca iti place.

| Comunity a răspuns:

Ooo merita! Asculta la mine ca merita. Daca iti place aventura medievala, drama, razboi, fantasy si sex desigur happy asta e filmul tau. Desigur ca sunt persoane care urasc serialul si o sa iti zica diverse vorbe, dar filmul e super.

| Omori a răspuns:

Daca-ti place teribilismul si nu te deranjeaza sa vezi scene de sex in 8 episoade din 10, chiar te sfatuiesc sa-l urmaresti. Daca in schimb pe langa partea de razboi, drama si aventura preferi si putin realism, uita-te la Vikings.

| costi900 a răspuns:

Cel mai incredibil serial.