| Gabriela1708965 a întrebat:

As vrea si eu cateva seriale bune, mie imi plac ceva de genu cum a este Stranger Things dar cu cat mai putine scene 18+, mersi.

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Game of thrones, riverdale, the originals, the walking dead, lucifer, legacies, the flash, arrow, shadowhunters, la casa de papel, 13 reasons why, the 100, teen wolf, the witcher, iron fist, you, money heist, the rain, gissip girl
Mna e parte din lista mea care mi-au venit acum pe moment. Poti sa te uiti la trailere sa vezi daca iti plac

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The vampire diaries, teen wolf, gossip girl, dynasty, once upon a time, the witcher

| Gabriela1708965 explică (pentru Adry05):

Costin multe scene gen 18+ am vrut sa ma uit la TVD dar mda nu imi plac chestiile cu vapori dar am fost atrasa de St nu ca am ceva cu scene dar devine deranjant atât de des

| Adry05 a răspuns (pentru Gabriela1708965):

Ce costin?! laughing) și în caz de era vorba de „conțin" cine conține? că am avut grijă să nu-ți dau din alea prea explicite cum ai cerut. Acu curat 100%... pnm uită-te la baftă charlie și altele disney laughing

| salieri84 a răspuns:

Iti recomand The Haunting of Hill House, un serial superb.

| Alexandraaa197272 a răspuns:

Seriale: Lucifer, Riverdale, The Vampire Diaries, The originals, Legacies, Shadow hunters, Elite, La casa de papel, Chilling adventures of sabrina, The 100, 13 Reasons Why, Stranger Things, Jane the virgin, Friends, Toy boy, Teen wolf
Filme: Nerve, Five feet apart, To all the boys i 've love before, Jumaji, Hustlers, The kissing booth, Tall girl

| iRejecT a răspuns:

Cel mai bun serial (după părerea mea): Sfârșitul Lumii (Pe Netflix sau pe net îl poți găsii).

| Gabriela1708965 explică (pentru iRejecT):

Stiu dar mie nu imi place na acum diferă gusturile

| mihamihd a răspuns:

Dark

| Elena1218 a răspuns:

Depinde de genul de serial pe care îl preferi dar ar fi cateva seriale care sunt cât de cât asemânătoare cum ar fi Chilling adventure of Sabrina, Elite, True blood, Scream sau chiar Smallville.