| MangekyouSharingan a întrebat:

Asta e doar pentru fanii naruto si/sau dbz big grin
ce ziceti? ar avea goku nevoie de mai mult de un ki-blast sa-l omoare pe madara cel viu, din manga? eu zic ca unul ajunge happy si intr-o lupta dintre kakashi si muten roshi cine credeti ca ar castiga?

3 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic ar fi tare sa se faca o lupta de asta dar cred ca ar avea nevoie de putin mai mult ca si in manga la multi le tine piept madara si inca e sus iar cat despre kakashi si muten roshi zic ca kakashi ar castiga pentru ca stie mai multe tehnici acum fiecare cu parerile lui

| MangekyouSharingan explică (pentru powergirl):

Se poate dar oricum madara nu ar castiga lupta big grin
si da... kakashi e foarte inteligent si cred si eu ca ar castiga tongue
totusi nici roshi nu e prost...

| powergirl a răspuns (pentru MangekyouSharingan):

Da asa e