| Pupici a întrebat:

Astazi ploua si ma cam plictisesc in casa sad dati-mi niste filme bune pe care le pot viziona
Dau funda+vot

8 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Step up 1, 2, 3,John tucker must die, Mean Girls 1 si 2, Cinderella Story, Another Cinderella Story si How to Lose a Guy in 10 Days.Vizionare placuta

| irina41099 a răspuns:

Step up 1, 2, 3,John tucker must die, Mean Girls 1 si 2, Cinderella Story, Another Cinderella Story si How to Lose a Guy in 10 Days.Vizionare placuta.

| irina41099 a răspuns:

Step up 1, 2, 3,John tucker must die, Mean Girls 1 si 2, Cinderella Story, Another Cinderella Story si How to Lose a Guy in 10 Days.Vizionare placuta.

| MarinaElena a răspuns:

Twilight
If only
Lizzie Mcguire
Sweet november
The perfect man
What a girl wants
It's a boy girl thing
Lady & tramp (stiu ca sunt desene, dar sunt foarte frum:X)
Raise your voice
The girl next door
The vampire diares(serial)

| iulya9902 a răspuns:

Thirteen,mary poppins,titanic, titanic 2, marmaduke. astea mi-au venit in minte... daca mai vrei lasa mesaj...

| sorynell a răspuns:

Alice in Wonderland (aventura)
Shutter Island (daca vrei un film care iti da de gandit)
Rio (daca iti plac desele animate)
No strings attached (o comedie usoara cu doi actori buni)
Limitless (actiune buna)
Ar fi mai multe dar astea imi venira acum in mintewinking

| stefy_4488 a răspuns:

Sweet november e frumos recomand

| DragonAk47 a răspuns:

American pie. toate 7 happy.doi cheliosi se trag de par. daca iti plac comediile bine inteles... daca iti plac alea de grroaza.gos chips,, vara trecuta,,,, pecarul,, marele alb ...actiune nu prea stiu. comedii multe : american pie.doi chelios se trag de par.The girl next door.If only
Lizzie Mcguire.cobra.maestrul betiv.gramezi.sute