| AdinnaAdinna a întrebat:

Ati vazut episodul de azi din pariu cu viata? moare Anca si Vlad?

Răspuns Câştigător
| dididedediu a răspuns:

Da am vazut si am plans.da anca nu a murit uitate asa scrie aici:
Nu a murit sunt sigura, cred ca George a inscenat totul pentru ca lucreaza in SRI deoarece daca ar fi murit Anca, ar fi murit toti, si dupa cum ati vazut ceilalti au fost la psiholog deci... Si ce suspans ar mai fii daca in promo ar aparea si Anca.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu stiu sa-ti raspund pentru ca nu ma uit la tampenia aceea. Voiam doar sa-ti zic ca tocmai ai scris "Ei moare".

Răspuns utilizator avertizat
| anutatuca a răspuns:

Nu moare poate de exemplu in episodul de lunea care vine ei nu o sa apara dar daca v-ati uitat cum trebuie la pariu cu viata v-ati da seama pentru ca George a fost pus de seful lui ca Anca si Ioana sa fie pazite sa nu pateasca nimic deci e clar ca nu o samoara doar sunt personajele principale. :*