| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul A Dogs Purpose – Scopul unui caine 2017?

Răspuns Câştigător
| Mostesare a răspuns:

Da, l-am văzut. Mi-a plăcut. Merită vizionat.

10 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu, de ce?

| RoxB a răspuns:

Nu. Si daca esti iubitor de caini nici nu-l recomand. Este vorba de 1 caine care moare de 7 ori in film si se reincarneaza in alta rasa dupa fiecare moarte. Dar e un caine care moare de 7 ori! Si a fost si un clip behind the scenes mai devreme anul asta - il fortau pe unul dintre cainii actori sa sara in apa, desi lui ii era frica.

| CdeMetal a răspuns (pentru RoxB):

De unde ai aflat că©aturile astea? De la Antena 3?
http://www.hollywoodreporter.com/......ame-967160

| RoxB a răspuns (pentru CdeMetal):

Subiectul l-am aflat citind descrierea si vizionand trailerul, ca orice fan al filmelor, iar clipul behind the scenes este pe Youtube. Si nu stiu ce varsta ai, dar te sfatuiesc pe viitor sa fii politicos cu oamenii care nu ti-au facut nimic. E o regula buna de viata intr-o societate civilizata.

| CdeMetal a răspuns (pentru RoxB):

Da, e despre un câine care se reîncarnează de 7 ori.
Și ce?
Unde mă rog aruncă câinele in apă? https://www.youtube.com/watch?v=6jLCRXdh5jE

| CdeMetal a răspuns (pentru RoxB):

Și citește ce scrie in articolul ăla.

| RoxB a răspuns (pentru CdeMetal):

Nu am zis ca l-au arunca, am zis ca l-au fortat sa intre in apa desi lui ii era frica. Cu un simplu search pe Youtube ai fi gasit clipul
https://www.youtube.com/watch?v=csLiYr5OGbg&spfreload=10

| RoxB a răspuns (pentru CdeMetal):

Eu una nu ti-am cerut link-uri. Daca tu vrei sa le adaugi, e alegerea ta, dar asta nu inseamna ca eu am timp sau dispozitie sa citesc articole pe care nu le-am solicitat. Nu vreau sa fiu rea. Daca ai o informatie pe care vrei sa o comunici, cel mai simplu este sa faci asta direct.

| CdeMetal a răspuns (pentru RoxB):

Și de unde știi că nu e fake?