| elena999 a întrebat:

Ati vazut filmul,, Piratii din Caraibe-Pe ape si mai tulburi 3D"? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| purplerainbow a răspuns:

Buna! Eu am vazut filmul vinerea trecuta si mi s-a parut super tare! Mi-a placut foarte mult, si m-as duce sa il mai vad o data. Cel mai tare este ca apare si Penelope Cruz care este de fapt, fiica unui pirat care cauta Fantana tineretii. La sfarsit, Jack Sparrow(Johnny Depp) face o greseala, si in loc sa ii dea mai multi ani de trait piratului aceluia, ii da lui Penelope Cruz, care apoi o abandoneaza pe o insula. Filmul este magnific si sper ca il voi mai vedea o data.

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Foarte fain, isi merita baniiwinking

| lidiaioana a răspuns:

Eu l-am vazut.a fost f tare.merita vazut!

Răspuns utilizator avertizat
| Burzea a răspuns:

Foarte fain

| Mofino a răspuns:

Mai tare decat celelalte trei!