| Luv you a întrebat:

Ati vazut filmul Shutter Island cu Leonardo Di Caprio? Am o nelamurire: Leonardo Di Caprio( in film Teddy) la sfarsitul filmului era nebun sau sa facut nebun doar pentru a iesi de pe insula?

4 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

Din ce am priceput eu a inebunit pe parcurs iar la final, da era Nebunbig grin cel putin asa am inteles filmul dar asta nu e nimic fata de Inception... la ala chiar nu am inteles finalul...

| vldidle a răspuns:

Sa prefacutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era nebun, de la inceput la sfarsit, schizofrenic

| Luv you explică:

Dar la final partenerul lui il striga Teddy si il intreba care este urmatorul pas...