| Yzzza a întrebat:

Ati vazut filmul Titanic? Ce parere aveti despre acest film? Cat mai multe pareri va rog frumos.big grin

Răspuns Câştigător
| claudizzz a răspuns:

E un film foarte frumos, l-am vazut de 7 ori si vreau sa-ti spun ca de fiecare data plang ca si cum ar fi prima oare, acest film ma impresioneaza de fiecare data.

6 răspunsuri:
| Herp a răspuns:

E genul de film pe care sa il vezi seara alaturi de persoana iubita.happy

| analia0103 a răspuns:

E super tare si mie plc...Nu l-am vazut...laughing)))

| RaVuL a răspuns:

Are o parte de comedie in ea dar este un film dramatic si plin de suspans

| Biank_8453 a răspuns:

L-am vazut si nu o singura data laughing pur si simplu nu ma satur de el, atunci cand il baga la tv de fiecare data ma uit happy

| Nicole a răspuns:

Buna, filmul superwinking

mi-a placut mult.

Succes, pa pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super marfa misto caloomea