| Andreyalacucsgo a întrebat:

Ati vazut noul film deadpool 2?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.cinemagia.ro/filme/deadpool-2-1060135/
din moment ce abia aseara a fost premiera nu l-am vazut inca, dar va aparea pe internet in curand si in format dvd in magazine

| SilentRain a răspuns:

Nu, dar ma duc in seara asta sa il vad

| KinderBeeeib a răspuns:

Ba a aparut.Da, l-am vazut.A fost mai bun ca primul.

| Ch0co a răspuns:

Nici macar nu a aparut inca. Apare maine.

| Andreyalacucsgo explică (pentru Ch0co):

La mine a aparut, csf.

| Ch0co a răspuns (pentru Andreyalacucsgo):

Esti sigur? Eu cred ca doar a aparut poster la cinema sau online pe site-ul cinemaului. Nu cred ca poti sa faci o rezervare pentru ziua de azi.

| Andreyalacucsgo explică (pentru Ch0co):

Mane cauta pe google daca tot ma contrazici : Deadpool 2 lansare Romania si scrie clar ca a fost lansat pe 15 mai -_-.

| Ch0co a răspuns (pentru Andreyalacucsgo):

Ia mane de aici : https://www.cinemagia.ro/filme/deadpool-2-1060135/. Ia uita-te, ce scrie? 18 Mai. Intram si pe IMDB daca tot, ca poate mint romanii. https://www.imdb.com/title/tt5463162/?ref_=nv_sr_1. Care-i data? 18 Mai.

| raftulcufilme a răspuns:

Pe 19 mai l-am văzut la Cinema City. Personal, cred că este cel puțin la fel de bun ca prima parte. Îți recomand să-l urmărești (asta dacă nu ai făcut-o deja) dacă îți plac producțiile de acțiune și comedie, dar și super eroii.