| IrinaAndreea a întrebat:

Ati vazut primul episod din sezonul 4 GOSSIP GIRL? Ce parere aveti, credeti ca Juliet este Gossip Girl? thinking

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea explică:

Totusi astept sa isi dea cu parerea cei care l-au vazut. big grin

| Madalina7944 a răspuns:

Bine ca ne-ai spus si noua unde il putem vedea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vazut aici http://www.serialepe.net/2010/09/gossip-girl-sezonul-4-episodul-1.html
dar mai astept sa vad ce se petrece si dupa aia imi dau cu parerea :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este Gossip Girl, cred ca e o prietena de a lui Jenny si vrea sa se razbune prin ea.