| acerr a întrebat:

Ati vazut serialul Making a murderer? TERBIL,dupa caz real, astept sa vad ce se mai intampla daca vor fi eliberati, este caz real si recomnad la toata lumea.

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu.
Dar am văzut Chernobyl.E genial.

| acerr explică (pentru J0B0MAT):

L,am vazut! cata prostie, o uzina nucleara fara echipmaent? oare asa au fost si pe luna in curu gol, ca minerii? hahha

| J0B0MAT a răspuns (pentru acerr):

Prostie,corupţie,răutate într-o lume comunistă căreia nu-i păsa de vieţile oamenilor.Nu că în ziua de azi nu ar fi la fel, but still.

| acerr explică (pentru J0B0MAT):

Asera am vazut unul bun, daca vrei sa te uiti Mad Mom 2019, am adormit si ma voi uita mai tarziu, o mama...

| J0B0MAT a răspuns (pentru acerr):

Mersi de recomandare.
Eu am adormit după Black Mirror aseară.Mai am câteva episoade.Şi ăsta e foarte tare.

| acerr explică (pentru J0B0MAT):

L/am vazut! filmele sunt pasiunea mea