| ELENA88888888 a întrebat:

Ati vazut titanic? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

L-am vazut. Este superb, dar m-a intristat foarte tare finalul, insa m-am abtinut totusi sa nu plang. Nu imi place cand un film de dragoste se sfarseste tragic, este prea trist.

15 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Da, am vazut Titanic. Mi-a placut modul in care a fost ecranizata scufundarea vaporului, insa povestea de dragoste a fost "too much", avand in vedere adevarata drama a filmului.

| push2gl a răspuns:

Daca e vorba de cel vechi e un film impresionant nu degeaba a luat atatea premii

| Esperança a răspuns:

Mie nu imi place sa vad un film de 2 ori. dar Titanic l-am vazut de vreo "n" ori si tot ma uit cand am ocazia laughing nu stiu de ce imi placehee hee

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu, nu am văzut filmul, dar am să mă uit acum [love struck].

| toxik a răspuns:

Frumossss; x
finalul a fost bestial :X:Xlove struck

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este unul dintre filmele care chiar nu mi-a plăcut, pur și simplu nu m-a impresionat cu absolut nimic!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Ca de obicei, plangi la final si e un film exceptional dar sincer mi'ar fi placut ca Jack sa supravietuiasca.

| mileylove a răspuns (pentru KellyGreen):

Poate ca n-ar fi avut un asa mare succes daca supravietuia

| KellyGreen a răspuns (pentru mileylove):

Ai dreptate dar sincer as fi vrut sa vad continuuarea povestii lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte foarte frumos.cel mai emotionant film.ti cum ti s-a parut?big grin

| Keyko a răspuns:

Cred ca Titanic este unul dintre cele mai tragice filme.A luat multe premii.Cel mai mult mi-a placut sfarsitul, deoarece Rose a inceput sa-si traiasca cu adevarat viata, lasand-o pe mama ei si pe toti oamenii care o cunosteau s-o creada moarta.A fost extraordinar!

| MerisorulDulce a răspuns:

Cel mai superb film de dragoste. Povestea, ecranizarea, inceputul. Absolut superb. De fiecare data cand am ocazia, ma uit la el:X

| D3a7n8i a răspuns:

Foarte frumos.Eu am vazut si titanic 2.

| ELENA88888888 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| pozitifka a răspuns:

Mi s-a parut emotionant si un pic trist, dar pina la urma am inteles ce inseamna sa iubessti cu adevarat, filmul e foarte super