| CRETZULINAA_9710 a întrebat:

Ati vizionat filmul "Drag me to hell"? Cum vi s-a părut?

9 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

E un film bunicel, m-a făcut să-mi dau seama că încă se mai pot face filme horror de calitate.
Baftă!

| selfie a răspuns:

Am ras mai mult laughing Cand se bate aia cu batrana in masina happy. Asa e interesant. Poti sa te uiti daca nu l-ai vazut deja.winking

| Tlbi a răspuns:

Da, e un film horror epic!

| CRETZULINAA_9710 explică:

Am văzut si eu filmul aseară dar am putut să dorm liniştitălaughing

| Vio199 a răspuns:

Da am incercat pe internet si am vazut doar jumate, dar si jumatea aia, infricosatoare:O mai ales baba aia cu dinti ei care ii cadeau si weex...dar supper nu am putut dormi in noaptea aia doar pe la 5 dimineata cand a dat luminalaughing

| Vio199 a răspuns:

Supper de groaza baba si gretoasa in acelasi timplaughing

| TrendyHedgehog a răspuns:

Mi s-a parut bunicel dar efectele speciale erau cam trase de par.In schimb ma speriam cand o vedeam pe baba aia.Cea mai misto parte(care mi-a placut mie a fost cand a cazut baba moarta pe blonda si i-a vomitat in gura.

| deniisu a răspuns:

Un film horro foarte bunhappy.eu l-am vazut prima data alb negru si e mai infricosator asahappyoricum foarte fain filmulbig grin

| Crysty1996 a răspuns:

Filmul ii foarte bun dupa ce m-am uitat n-am mai putu sa dorm 2 zile ii unu dintre cele mai bune filme horror pe care le-am vazut asa ca merita vizualizat