| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Azi am văzut un film pe YouTube despre o femeie care avea o emisiune de seară la radio, în care primea telefoane de la ascultători și le dădea sfaturi. Soțul ei avea o amantă, despre care află la un moment dat,iar un asociat al soțului ei vine la ea acasă, îl împușcă pe soțul ei și o așteaptă să vină acasă,ca să dea vina pe ea și să o împuște, făcând să pară că s-a sinucis după ce l-a împușcat. Când vine acasă, îl găsește pe soțul ei căzut jos, iar când criminalul încearcă să o împuște și pe ea, reușește să fugă la vecini și să cheme poliția. De acolo nu am mai văzut deoarece am fost sunat de un prieten și a trebuit să plec în oraș. Vreau și eu numele filmului. Este pe YouTube.

2 răspunsuri:
| Dani_Daniel_1988 a răspuns:

Il gasesti in istoricul de navigare

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru Dani_Daniel_1988):

Am încercat, dar nu l-am găsit.