| BruneTTe a întrebat:

Baieti, pe voi ce seriale v-au captivat cel mai mult? Vreau sa ma apuc cu prietenul meu de un serial si vreau sa ma asigur ca nu numai mie imi place. A vazut deja Breaking Bad si Lie to me, deci cam genul acela de seriale ii plac. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Lost,prison break, grey's anatomy, the walking dead, the mentalist

| Daniellllll1 a răspuns:

Supernatural,Suits,The mentalist.Incercati serialele astea, imposibil sa nu va placa macar unul big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prison break

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Ia x- files ai destule sezoane sa te tina in priza plus ca incepe serie noua anul asta

| Sn4k3 a răspuns:

CIS:Los Angeles
Rush
Limitless
Astea sunt de actiune.
Altele :
Supernatural
The Tomorrow People
The 100
Lucifer. Vizionare placuta!