| Elinala a întrebat:

A fost aseara un film pe kanal d cu un urs si cativa adolescenti care au mers intr-o padure si 2 dintre ei au fost omorati de urs. Nu am apucat sa vad tot filmul si as vrea sa-l descarc, daca ma puteti ajuta in legatura cu numele filmului. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ella5637 a răspuns:

Si eu l.am vazut...nu stiu de unde l.ai putea deskarca, se numea,, Furie Ucigasa''. http://www.kanald.ro/filme/Furia-ucigasa/ sper ca te.am ajutat`!:*

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Grizzly rage

| Neymar a răspuns:

Nume : Craciun Negru! Funda?

| dannys a răspuns (pentru Neymar):

A fost cu o seara inainte Craciun Negru.

| ஐMikyஐ a răspuns:

Filmul se numeste Fiara ucigasa...