| Stancescu_Cristiana_1980 a întrebat:

Buna,

Acum cativa ani am urmarit un film doar ca nu mai stiu cum se cheama, daca ma poate ajuta cineva.

Diferite persoane veneau la un barbat, iar acest barbat le dadea o substanta intr-o lingura sa o bea. Cei care consumau substanta adormeau, iar in visul lor in functie de cum se simteau.
Daca erau fericiti si linistiti, se trezeau intr-o padure frumoasa, alba, cu un print/ printesa pe cal alb.
Daca erau speriati, se trezeau intr-o padure urata si infricosatoare, cu cineva pe urmele lor care voia sa il/o omoare.
Ideea e ca indiferent de scenariu, tot ajungeau sa fie ucisi.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Suna binewinking si eu vreau sa aflu ce film e.
@floresdemayo, regina "la filme" lumineaza-newinking

| Zuzu1991 a răspuns (pentru alina2k18):

Ti-am evaluat raspusul, ca folositor si inteligent, pentru ca mi-ai luat vorbele din gura, evident ca pe site-ul asta floresdemayo e autoritatea INDISCUTABILA IN FILM, tipa stie niste filme incredibil de mici... DAR TARI... RAUUUUUUUUUUUUUUUU
restul suntem amatori (am prins si eu 1-2 filme corecte, dar cam atat)
de aia urmaresc intrebareawinking

| alina2k18 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Mercic prietenas, sper sa stie despre ce film e vorba big grin