| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Acum câțiva ani am văzut un film în care era vorba despre un potop care urma să vină, iar mai mulți oameni de știință au construit mai multe arci, așa cum a făcut Noe. Țin mintea că una dintre cercetătoare era însărcinată și a născut în timpul potopului. Nu mai țin minte numele filmului. Vă rog mult dacă știți, îmi puteți spune cum a numește? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuni, nu va mai veni niciodata un potop cum a fost in timpul lui Noe. Dumnezeu nu va mai distruge aceasta lume rea prin intermediul unui potop.

| NadyPorahy explică (pentru anonim_4396):

Dar eu am zis asta? Este un film, este SF?

| lotivanboti a răspuns:

Il stiu si eu! E regizat e jonny sins!

| NadyPorahy explică (pentru lotivanboti):

Mao știi cum se numește? Îl tot caut, dar nu-l găsesc. Aș vrea să-l revăd