| Dianamsr a întrebat:

Acum câțiva ani, circula pe internet un clip horror in genul 3D. Era un fel de autopsie. Însă muzica de pe fundal îți provoca coșmaruri. In randul tinerilor clipul era foarte apreciat și căutat. Știe cineva unde îl pot găsi? Siteul pe care îl accesam atunci, nu mai exista. Poate este cineva care l-a văzut la vremea aceea și își amintește de el.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Era ceva de de genu tot felul de zgomote de la ciocane, drujbe, fierastaie insotita de muzica adecvta
Bineintes ca asculta in casti si cu ochii inchisi pentru a da impresia ca faci parte din peisaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la faces of death (1978) te referi

| morfeo a răspuns:

In autopsia aia erau cumva niste rusi care ii dezlipeau scalpul de pe craniu?