| ljubljana a întrebat:

Acum mai multi ani era un serial la TV, poate chiar pe AXN,in fine, in serial era vorba despre diverse creaturi de la varcolaci la extraterestri si multe altele, deci poate gen horror,thriller si avea foarte multe cantece, deci era si musical. Imi amintesc o singura scena: o fata intr-un pat de spital care ar avea ceva vierme in ea si o facea sa fie mult mai puternica,apoi a urmat un cantec despre asta,evident, iar apoi au scos viermele, sper ca era vierme, din ea si totul era bine. Poate si alte mici fragmente: o femeie bruneta care tot vorbea cu o stafie a unui om in varsta, tatal ei posibil, cred ca era ceva sefa pe acolo si sunt destul de sigura ca era lesbiana. Hmm...cam atat stiu. Daca vi se pare ceva cunoscut din ce am scris eu pe aici va rog sa lasati un comentariu, caut de vreo 2 zile si nu gasesc nimic. Multumesc!

7 răspunsuri:
| ionut16001235 a răspuns:

Cu vârcolaci mai era și Teen wolf

| Anuket a răspuns (pentru ionut16001235):

N-ai văzut TW, nu? Nu-i ce caută.

| ljubljana explică:

Am gasit, se cheama "Sanctuary" si episodul despre care vorbeam este https://www.youtube.com/watch?v=KXURGnrXcJ0