| smaly a întrebat:

ajutati-ma sa gasesc un film pe care nu i stiu denumiream
Deci va spun cuprinsu dupa care imi spuneti dacal stiti este important.
Doi tineri indragostiti se pregatesc sa plece la picnic apoi mai seara au trecut pe la o benzinarie acolo vinzatoru era mort in WC dar avea pe el acest virus sau animal care e ca Acele la arici asa arata in film, apoi apare si alta pereche barbatu a jefuit o banca nust ce ca vroiau sa fuga din tara iar pe femeisa o dat virusu in ea si virusu o controla avea ace pe ea. ramanand perechea tinara in care baiatul avea ochelari si parul creti in cap in unele locuri purta un maiou albastru cu dungi albe tot fillmu, si femeisa bruneta era. pana la urma ala la care gagica era monstru moare isi taia o mina ca avea virusu in mina si se raspindea daca bo taia pana la urma asta fara o mina moare explodin cu tot cu bestia aia cu ace i iesiau din piele in benzinarie iar perechea tinara pleca. Deci asta e continutu. Aproximativ tot filmu se petrece in benzinarie doar inceputu cu aia tineri.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Splinter (2008)?
http://www.cinemagia.ro/filme/splinter-31205/

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Splinter.