| Static a întrebat:

Buna all! fundita si vot! Unde pot viziona gratuit Breaking Dawn part 1, dar in HD, macar sa nu se vada asa prost cum e pe unele site-uri. Pwp ^.^

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu il gasesti inca in format HD. Mai asteapta cateva zile. Pana atunci il poti vdea in format CAM aici:
http://www.filme-net.com/......-film.html

| karas_2168 a răspuns:

Deocamdata nu a aparut pe DVD filmul, si probabil ca va aparea peste 1luna, 2, 3 s-au mai mult(eu am asteptat o gramadapana a aparut piratiidin caraibe, harry potter).Dar stiu un site de pe care sa iei foarte multe seriale TV si filme in HD...da-mi un mesajdaca vrei sa afli!