| Millanteria a întrebat:

Am chef de un film. Ce imi recomandati? As prefera comedie.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

-Tucked and Dale vs Evil!(daca nu l-ai vazut recomand)
-Bad Teacher
-Stay Cool (comedie romantica dar nu uzi patul de ras...)
-Eurotrip
-What's Your Number

9 răspunsuri:
| adytza0700 a răspuns:

Sex drive super comedy.Da imi da-i si fundita?

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! este un serial,,, Doi barbati si jumatate".
ti-l recomand.Vizionare placuta!

| BiaSiAtat a răspuns:

Profa, rea, dar buuuuuna.Este un film genial. L-am privit si am ras ff mult... Recomand acest film. L-am incercat cand eram foarte plictisita dar acest film mi-a readus cheful de distractie. Vizionare plauta

| Asiryx a răspuns:

Friend with no benefits
Crazy, stupid, love
Transylmania
Bad Teacher
The Change-Up

| RedGuy a răspuns:

Nu pot sa trimit mesaj asa ca iti raspund aici, filmul nu prezinta scene nud sau altceva din cate imi amintesc dar are multe scene "sangeroase" aici ai trailerul http://www.youtube.com/watch?v=vQOZHEYhVtU

| bobik91 a răspuns:

Mr. Popper's Pinguins e o comedie teribila am ras de m-am prapadit. recomand cu caldura

| Millanteria explică (pentru bobik91):

Mersi. Am sa ma uit si la el maine. Ma bazez pe tine big grin

| dracute a răspuns:

Sper sa iti placa fiilmul este crima se numeste norbit